Alina Ushcheka

Alina Ushcheka

LIFE AS IT IS

Cestování o samotě po světě, setkání s lidmi z různých kultur a do zvláště vzdálených míst od civilizace, toto všechno nabízí inspiraci a nový pohled na mnoho každodenních věcí. V horské vesnici ukryté před turistikou v Himalájích, v africké osadě, na divokých místech Kamčatky na Aljašce, během cesty kolem světa jsem sama poznala spoustu krásy a jedinečnosti, nejen přírody a hor, ale také i obyčejných lidí. Jsem ráda, že moje fotografie byly mezinárodně uznávany a že se konaly výstavy. Ale ještě větší radost mi dělá, když fotografie mohou vnést prvek novosti do prostoru domovů lidí, zdobit je nebo připomínat člověku jeho sen. Fotografie vytištěné na plátně, nebo na papíře o rozměru 60×90 (obvykle tato velikost byla na všech mých výstavách) ožívají a přenesou vás do jiného prostoru. Nechte svůj domov naplnit krásou.

Nechte se inspirovat a vytvořte si dokonalou galerii u vás doma.

Stáhněte si ZDARMA náš katalog a začněte plánovat svou vlastní domácí galerii. Katalog obsahuje 27 harmonicky navržených galerií s informacemi, které vám taktéž pomohou snadno změřit potřebný prostor.
Tímto se zároveň přidáte do našeho e-mailového seznamu. Budeme vám zdarma zasílat užitečné informace, které vám pomůžou se lépe zorientovat při přípravě prostor, tisku anebo vám nabídnou inspiraci. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.