Jack Stevens

Jack Stevens

CITIES AND LANDSCAPES

Po čtyřech letech v Praze jsem se ocitl s portfoliem fotografií připravených k uvedení do života pomocí HDFoto.cz Od léta 2018, kdy jsem znovu získal lásku k fotografování, jsem se věnoval práci na volné noze, nicméně konečně mám možnost věnovat více času tisku. Od dob studií jsem práci s tiskem vynechal ze svého programu, takže bylo na čase se k ní vrátit a kde jinde začít než v malebné Praze. To podnítilo spolupráci mezi mnou a HDFoto, kdy společně dokončujeme první sbírku k vydání. V blízké budoucnosti plánuji tuto sbírku doplnit, protože existuje seznam míst, která navštívím v příštím roce. Vedle toho nabízím focení na zakázku jako freelancer, a to nejen pro pohostinství, ale i pro individuální projekty nebo portréty. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného odkazu.

Nechte se inspirovat a vytvořte si dokonalou galerii u vás doma.

Stáhněte si ZDARMA náš katalog a začněte plánovat svou vlastní domácí galerii. Katalog obsahuje 27 harmonicky navržených galerií s informacemi, které vám taktéž pomohou snadno změřit potřebný prostor.
Tímto se zároveň přidáte do našeho e-mailového seznamu. Budeme vám zdarma zasílat užitečné informace, které vám pomůžou se lépe zorientovat při přípravě prostor, tisku anebo vám nabídnou inspiraci. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.