Marek Balicki

Marek Balicki

ZÁCHRANÁŘ NA CESTÁCH

Marek Balicki – Instruktor freedivingu, lektor zážitkové první pomoci, cestovatel, zdravotnický záchranář a i bývalý profesionální hasič.

V roce 2017 vycestoval se svým skládacím kolem z Evropy do Japonska, na Filipínách se stal instruktorem nádechového potápění a postavil si Filipínskou loď, se kterou tuto zemi proplul. Rok žil v dodávce na Novém Zélandu, pomáhal po požárech v Austrálii v roce 2020 a následně Austrálií projel na městském skútru. Nyní žije v dodávce v rámci České Republiky, pořádá přednášky a připravuje se na další výpravu.

Miluje originalitu, pro pěknou fotku jde i za hranu bezpečnosti, s dronem létá na místech, kam se ještě moc fotografů nepodívalo. Proto je velká část fotografií jedinečných.

Nechte se inspirovat a vytvořte si dokonalou galerii u vás doma.

Stáhněte si ZDARMA náš katalog a začněte plánovat svou vlastní domácí galerii. Katalog obsahuje 27 harmonicky navržených galerií s informacemi, které vám taktéž pomohou snadno změřit potřebný prostor.
Tímto se zároveň přidáte do našeho e-mailového seznamu. Budeme vám zdarma zasílat užitečné informace, které vám pomůžou se lépe zorientovat při přípravě prostor, tisku anebo vám nabídnou inspiraci. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.