LAYFLAT PHOTO BOOK

Our photobook

Fotokniha od nás překvapí výsledkem zářivých barev, jemných tonalit a fotografií plných detailů, protože tiskneme výhradně digitálně. Díky naší moderní technologii získáte luxusní fotoknihy typu layflat, které jsou při otevření v dokonalé rovině díky tlustšímu listu a druhu lepené vazby. Layflat fotokniha Vám umožní bez problémů umístit fotografii do středu dvoustrany, anebo použít celou dvojstránku jako jednu panoramatickou fotografii.

Fotoknihu můžete vytvořit dvěma způsoby

We design the book

Můžete ji navrhnout sami pomocí internetového programu na našich stránkách. Tato cesta je nejjednodušší a dovede Vás do konce, kde uvidíte vizuál, jak bude Vaše fotokniha vypadat. Doporučujeme začít s prázdnou šablonou.

Můžete také tvořit na svém počítači pomocí redakčních programů jako Adobe Photoshop. Nejdříve ale musíte určit velikost listů 20 x 20 cm nebo 30 x 30 cm při rozlišení 300 DPI. Vytvořený grafický návrh listů uložte a pošlete na náš e-mail. Výběr materiálů pro knižní obálku najdete níže.

Photobook design by us

Nabízíme kompletní realizaci Vaší fotoknihy. Víme, že vytvořit fotoknihu online nebo pomocí programu na počítači může být složité, časově náročné a bez extra kreativity nebude výsledek dokonalý. Pošlete nám fotografie a my Vám vytvoříme fotoknihu.

Fotografie nám posílejte přes Wetransfer.com, Google Drive nebo Uschovna.cz, popřípadě přes podobný server na e-mail tisk@hdfoto.cz a obratem Vám zašleme návrh Vaší fotoknihy.

This service is included in the price of the photobook.

Your photobook

As a result, a beautiful and exclusive photobook is created, filled with the most colorful moments from life! A photo book is also a great and convenient gift. 

Velikost knihy

Small 20 x 20 cm

Great for photographs of your children. 

A small beautiful book will find a place on every shelf.

Large 30 x 30 cm

Our largest photobook.

Large book is great for very special moments, such as weddings, vacation trips and other important life moments.

We use Canson photo paper, manufactured in Germany.

Book cover materials

NATURAL

Coloret Brown
Netral
Rexa
Coloret Grey

METALLIC

Bluish Grey
Dark
Cement
Black
Bordeaux

STANDART

Rose
Sunset
Navy
Forest
Bordeaux
SizePriceEvery extra two pages
Small book, 20 pages 1 690 Kč150 Kč
Large book, 20 pages 2 840 Kč250 Kč
Scroll to top
en_GBEnglish (UK)
cs_CZČeština en_GBEnglish (UK)