FOTOKNIHA JE FOTOALBEM SOUČASNOSTI​

Naše fotokniha​

Fotokniha od nás překvapí výsledkem zářivých barev, jemných tonalit a fotografií plných detailů, protože tiskneme výhradně digitálně. Díky naší moderní technologii získáte luxusní fotoknihy typu layflat, které jsou při otevření v dokonalé rovině díky tlustšímu listu a druhu lepené vazby. Layflat fotokniha Vám umožní bez problémů umístit fotografii do středu dvoustrany, anebo použít celou dvojstránku jako jednu panoramatickou fotografii.

Fotoknihu můžete vytvořit dvěma způsoby

Vlastní návrh fotoknihy​

Můžete ji navrhnout sami pomocí internetového programu na našich stránkách. Tato cesta je nejjednodušší a dovede Vás do konce, kde uvidíte vizuál, jak bude Vaše fotokniha vypadat. Doporučujeme začít s prázdnou šablonou.

Můžete také tvořit na svém počítači pomocí redakčních programů jako Adobe Photoshop. Nejdříve ale musíte určit velikost listů 20 x 20 cm nebo 30 x 30 cm při rozlišení 300 DPI. Vytvořený grafický návrh listů uložte a pošlete na náš e-mail. Výběr materiálů pro knižní obálku najdete níže.

Fotokniha jednoduše

Nabízíme kompletní realizaci Vaší fotoknihy. Víme, že vytvořit fotoknihu online nebo pomocí programu na počítači může být složité, časově náročné a bez extra kreativity nebude výsledek dokonalý. Pošlete nám fotografie a my Vám vytvoříme fotoknihu.

Fotografie nám posílejte přes Wetransfer.com, Google Drive nebo Uschovna.cz, popřípadě přes podobný server na e-mail tisk@hdfoto.cz a obratem Vám zašleme návrh Vaší fotoknihy.

Tato služba je zahrnutá v ceně výroby fotoknihy.

Vaše fotokniha

Ve výsledku vzniká krásná a exluzivní fotokniha, naplněná nejpestřejšími okamžiky ze života! Fotokniha je také skvělým a vhodným dárkem. 

Velikost knihy

Malá 20x20​

Čtverec 20×20 se bude hodit k tisku dětských fotografii. 

Jemná malá knížka najde místo na každé polici, čímž zpestří interiér dětského pokojíčku.

Velká 30x30​​

Čtverec 30×30 – největší z nabízených velikosti.

Zvolte jej pro zdůraznění slavnostní povahy, důležitosti a významnosti události, zachycené v knize.

Používáme fotopapír německé značky Canson. ICC profily ke stažení.

Materiály pro knižní obálku

ŘADA NATURAL

Coloret Brown
Netral
Rexa
Coloret Grey

ŘADA METALLIC

Bluish Grey
Dark
Cement
Black
Bordeaux

ŘADA STANDART

Rose
Sunset
Navy
Forest
Bordeaux
VelikostCenaKaždá sada přidaných dvou stránek
Malá, 20 stránek 1 690 Kč150 Kč
Velká, 20 stránek 2 840 Kč250 Kč
Přesunout se na začátek
cs_CZČeština
en_GBEnglish (UK) cs_CZČeština